Elementai WC kabinų gamybai

Rūšiuoti pagal
Rodyti viename puslapyje
Filtruoti pagal technines charakteristikas

Šlifuoto nerūdijančio plieno varžtas M5x15 su akle

Šlifuoto AISI 304 nerūdijančio plieno varžtas su akle skirtas tvirtinimo kampo tvirtinimui prie plokštės. Suveržiamų elementų bendras storis gali būti nuo 16 iki 20mm. Tvirtinimas kiaurai plokštę yra ypatingai patikimas. Tiek varžtas tiek aklė turi vidinę šešiabriaunę išimą Aleno raktui (3mm). Kaina su 21% PVM:

Nerūdijančio plieno tvirtinimo kampas (2mm)

Šlifuoto AISI 304 nerūdijančio plieno tvirtinimo kampas. Skirtas WC kabinų ar dušo pertvarų plokštumai tvirtinti prie sienos ar dvi plokštumas sujungti stačiu kampu. Kampo storis 2mm. Kaina su 21% PVM:

Nerūdijančio plieno tvirtinimo kampas (3mm)

Šlifuoto AISI 304 nerūdijančio plieno tvirtinimo kampas. Skirtas WC kabinų ar dušo pertvarų plokštumai tvirtinti prie sienos ar dvi plokštumas sujungti stačiu kampu. Plokštelės storis 3mm. Kaina su 21% PVM:

Nerūdijančio plieno rankenėlė AB-16

Šlifuoto nerūdijančio plieno AISI 304 rankenėlių WC pertvaroms pora. Tinka 10-18mm storio plokštei. Kaina su 21% PVM:

Nerūdijančio plieno rankenėlė RB-65

Šlifuoto AISI 304 nerūdijančio plieno rankenėlių WC pertvaroms pora. Tinka 10-18mm plokštei. Kaina su 21% PVM:

Nerūdijančio plieno durų spynelė AD-45

Šlifuoto AISI 304 nerūdijančio plieno tualeto durų užraktas skirtas 10-18mm storio durims. Tinka tiek durims atidaromoms į kabinos išorę (tvirtinama duryse), tiek ir durims atidaromoms į kabinos vidų (tvirtinama šalia durų esančioje plokštėje). Kaina su 21% PVM:

Nerūdijančio plieno durų spynelė T-004

Šlifuoto AISI 304 nerūdijančio plieno tualeto durų užraktas skirtas 16-25mm storio durims. Tinka tiek durims atidaromoms į kabinos išorę (tvirtinama duryse), tiek ir durims atidaromoms į kabinos vidų (tvirtinama šalia durų esančioje plokštėje). Kaina su 21% PVM:

Lengvos surenkamos WC pertvaros su užuolaidėlėmis darželiams Beta-Micro

Tualetų kabinos patiems mažiausiems. Ypatingai tinkamos ten, kur trūksta vietos ir pertvaros su durelėmis netilptų. Pilnai atitinka Lietuvos higienos normą HN 75:2016 „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų vykdymo bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“. Pertvarų karkasas gaminamos iš chromuoto plieno vamzdžio, skiriamosios plokštumos iš baltos 18mm storio LMD plokštės. Viršutinis vamzdis skirtas užuolaidėlių kabinimui. Kabinos gaminamos pagal užsakymą, maksimaliai pritaikant esamai tualeto patalpai.
Užklauskite kainos

Lengvos surenkamos WC pertvaros darželiams Beta-Mini

Tualetų kabinos ikimokyklinėms įstaigoms. Paprastos, nebrangios, patikimos. Pilnai atitinka Lietuvos higienos normą HN 75:2016 „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų vykdymo bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“. Pertvaros gaminamos iš baltos 16mm storio LMD plokštės visu perimetru rėmintos anoduotu aliuminio profiliu. Kabinų durelės be spynelių, su pilkomis plastikinėmis rankenėlėmis ir pilkais plastiku dengtais savaime užsidarančiais vyriais. Kabinos gaminamos pagal užsakymą, maksimaliai pritaikant esamai tualeto patalpai.
Užklauskite kainos
Rašykite mums